Kūrybinio dizaino agentūra, teikianti efektyvios vizualinės komunikacijos paslaugas.

LYMEC identitetas

Edgaras Mascinskas (LYMEC viceprezidentas):

“Mums buvo svarbu rasti agentūrą, kuri galėjo dirbti angliškai. Mes žiūrėjome tiek Vokietijoje, tiek Belgijoje ir Estijoje. Lyginome kainų skirtumus ir paslaugas. Mums buvo labai svarbu rasti dinamišką ir jaunatvišką agentūrą, kuri vertino unikalumą ir progresyvumą. Daugelis agentūrų, kurias mes analizavome, neturėjo aiškios tapatybės ir informacija, kuri buvo pateikta angliškai, buvo nelabai informatyvi.”

LYMEC - tai Europos jaunimo liberalų politinė organizacija, priklausanti ALDE partijai. Atstovauja liberalias vertybes Europos parlamente - kovoja už žodžio laisvę, nedikriminaciją, migraciją, gėjų santuokas ir pan. Organizacija vienija apie 200.000 narių įvariose šalyse.

Į mus kreipėsi LYMEC, kviesdami tapti dizaino kūrimo partneriais, kadangi išaugo savo senąjį logotipą, o senasis identitetas neatitiko net minimalių techinių dizaino reikalavimų.

Sukūrėme naują LYMEC identitą. Dizainu siekta parodyti, kaip garsiai kalbančią, aktyviai veikiančią jaunimo organizaciją. Logotipe panaudotas garsiakalbio motyvas. Mėlyna stiliaus spalva simbolizuoja vyrišką pradą, rausva spalva - moterišką, o dviejų spalvų fuzija žymi nykstančias aiškias ribas politikoje, visuomenės normose, jaunimo gyvenimuose.


Data: 2018-07-27

Į viršų