Kūrybinio dizaino agentūra, teikianti efektyvios vizualinės komunikacijos paslaugas.

Apie mus

Esame „Moira Visuals“ – 2004 metais įkurta vizualinio dizaino agentūra. Teikiame vizualinės komunikacijos paslaugas, o labiausiai mėgaujamės kurdami logotipus, interneto svetainių dizainą ir įmonių identitetą.

Mūsų tikslas – kurti unikalius, įkvepiančius ir vertę išlaikančius projektus. Sukuriame konceptualiai įdomią ir vizualiai patrauklią prekės ženklo istoriją, kurią jūsų klientai neabejotinai pamėgsta ir įsidėmi. Kuriame tikėdami, kad jau pats procesas ir bendradarbiavimas gali būti toks pats įdomus kaip ir dizaino rezultatas.

Klientai

Keletas mūsų Lietuvos ir tarptautinių klientų:

Vaizdas yra pasąmonės kalba

Vaizdas yra pasąmonės kalba. Mus supantis pasaulis kalba milijonais vaizdinių, ir tai galingas komunikacijos užtaisas. Svarbiausias mūsų uždavinys – suteikti vaizdui formą ir paversti jį sąmonės kalba. Žinome, kad pažaboję šią jėgą atveriame duris į efektyvią komunikaciją.

Mes tikime tuo, ką matome. O matome tai, ką kuriame – kokybišką vaizdą. Dizainą, kuris veikia. Priimame iššūkius, o grąžiname konkrečius rezultatus. 

„Moira Visuals“ yra procesas. Mes generuojame vizualinio dizaino idėjas ir įgyvendiname geriausią. Bet kurioje srityje, bet kokiomis priemonėmis. Klientams visame pasaulyje.

Pagrindinės mūsų vertybės

1. Kiekvienam klientui pristatomos idėjos
2. Kūrybiškumo skatinimas ir pritraukimas
3. Ribų plėtimas per augimą ir žinias
4. Stiprių ryšių kūrimas per pasitikėjimą

Mūsų logotipas knygoje „Dos Logos“

Knygoje „Dos Logos“ (2004 m.) tyrinėjama išskirtinė viso pasaulio dizainerių vizualinė kalba ir stilistinės logotipų kūrimo prieigos. Nieko nuostabaus – mūsų logotipas taip pat joje pateiktas. (ISBN: 978-3-89955-055-9)

Mūsų logotipai knygoje „Los Logos 4“

„Los Logos 4“ (2008 m.) pateikia dabartinių dizaino pokyčių ir tendencijų apžvalgą, aptariant 5000 pažangiausių logotipų. Turbūt net nereikia sakyti, kad 5 mūsų kurti logotipai taip pat yra šioje knygoje! (ISBN: 978-3-89955-222-5)

Mūsų logotipai knygoje „Lietuvos prekių ženklai“

Lietuvos šiuolaikinius prekės ženklus aptariančioje knygoje publikuoti ir 4 mūsų logotipai („Lietuvos prekių ženklai“, prof. A. Klimas, 2009 m., ISBN: 9789955854623).

Interviu žurnalui „Best in Lithuania“

Žurnalas apie verslo, mokslo ir kultūros lyderius Lietuvoje „Best in Lithuania“ (2012, Nr. 18) publikavo interviu su mūsų dizaineriu Mariumi Bartkumi ir dalį „Moira Visuals“ portfolio.

Mūsų dizaino lipdukai laikraštyje „370“

Mūsų projektuoti lipdukai „StickerDesign.eu“ publikuoti jaunimo laikraštyje „370“ (2010 m. lapkritis, Nr. 7).

Susįję straipsniai:
Pornografijos elementai lietuviškame dizaine
Alisa stebuklų lentynoje #11

Į viršų