LietuvosMenas.lt interneto puslapis

Dr. Jauniaus Gumbio ir "Lietuvos Meno Fondo” užsakymu sukūrėme interneto portalą, pristatantį gausią ir vertingą tapybos, skulptūros bei knygų kolekciją.

Kartu su klientu suformuoti dizaino tikslai: paprastas, minimalus ir aiškus dizainas, kuriame dominuotu kūrinys. Tuo pačiu siekiama patogios peržiūros, pateikiant gausią kūrinių kolekciją.

Kolekcija skirstoma į tapybą, skulptūrą ir knygas. Papildomai kūriniai grupuojami pagal autorių, In Focus kategorijas, laiko tarpsnius "Spalvos laike".

Tapyboje svarbiausia spalvos, todėl LietuvosMenas.lt tituliniame puslapyje sukūrėme „Spalvų laiką” - algoritmą, automatiškai paskaičiuojanti kiekvieno patalpinto kūrinio vidutinę spalvą, ją perteikiant kvadratėlyje. Kiekvienas kūrinys atvaizduojamas kvadratėliu, tarsi pikseliu. Tuo pačiu rodo kūrinių kiekį laiko juostoje, bei tarnauja kaip nuoroda į kūrinio vaizdą ir išsamesnio aprašymo puslapį. Didžiuojamės "Spalvų laiku", nes tai skaitmeninės tapybos kūrinys, panaudojantis tradicinės tapybos duomenis, moderniai juos interpretuojantis.

Nuorodą į LietuvosMenas.lt

Data: 2016 09 09

Į viršų